بستن
FA EN AR RU FR

دکتر رضا سیمبر دانشیار گروه علوم سیاسی به سمت رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی منصوب شد

دکتر رضا سیمبر دانشیار گروه علوم سیاسی به سمت رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی منصوب شد


دکتر رضا سیمبر دانشیار گروه علوم سیاسی به سمت رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی منصوب شد

باسمه تعالي

 

 دکتر رضا سیمبر دانشیار گروه علوم سیاسی به سمت رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی منصوب شد.

 

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه گیلان ، آقای دکتر رضا سیمبر عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی به سمت رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی منصوب شد .طی مراسمی در روز یکشنبه 25/5/88 با حضور رئیس دانشگاه گیلان و جمعی از اساتید و کارکنان ایشان معارفه و از سرکار خانم دکتر فاطمه کریمی تقدیر به عمل آمد

 

رئیس دانشگاه گیلان در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از تلاشها و زحمات خانم دکتر کریمی در طی تصدی مسئولیت دانشکده علوم انسانی ، تغییرات و جابجایی در مدیریت بخشهای دانشگاه را موجب ارتقا و حرکت روبه جلو دانسته و از مجموعه اقدامات انجام شده در دانشکده علوم انسانی تشکر نمود .

آقای دکتر حاتم زاده در ادامه به برخی از اقدامات انجام شده در دانشگاه اشاره نمود و توسعه علوم انسانی در دانشگاه را از برنامه های اصلی دانشگاه برشمرد . وی در ادامه اظهار  داشت : مراحل ساخت ساختمان گیلان شناسی به بهره برداری رسیده است و برخی مسائل جزئی با برخی از دستگاه های خدمات رسانی شهری باقی مانده که به زودی مرتفع خواهد شد .

رئیس دانشگاه گیلان در ادامه به راه اندازی دانشکده زبانهای خارجه اشاره نمود و توسعه رشته های تحصیلی و ارتقای فعالیت های پژوهشی دانشکده را از از جمله اقدامات بسیار مثبت دانشکده ادبیات علوم انسانی برشمرد .

 

خانم دکتر فاطمه کریمی در این جلسه به ارائه گزارشی از وضعیت و عملکرد دانشکده در طی سالهای گذشته پرداخت و گفت : در طی سه سال گذشته با تلاش و برنامه ریزی به عمل آمده آزمایشگاه زبان روسی به عنوان یک آزمایشگاه مجهز زبان را اندازی شده و توسعه آزمایشگاه های زبان عربی و انگلیسی نیز به زودی انجام خواهد شد .

وی در ادامه به برنامه های بین المللی دانشکده اشاره نمود و اعزام دانشجویان زبان روسی را به استراخان روسیه و برگزاری دوره های زبان فارسی برای اساتید و دانشجویان دانشگاه های خارجی را از جمله اقدامات دانشکده در جهت افزایش همکاری های بین المللی برشمرد .

 

در ادامه جلسه نیز آقای دکتر سیمبر به بیان برنامه های خود برای توسعه دانشکده علوم انسانی اشاره نمود . وی در ادامه سخنانش توسعه علوم انسانی ، افزایش همکاری های بین المللی ، افزایش و توسعه آموزشی و پژوهشی ، بهره گیری از نظرات اندیشمندان و اساتید ، توسعه روابط عمومی و توسعه تجهیزات و امکانات را از جلمه برنامه های خود برای مدیریت دانشکده علوم انسانی برشمرد .

 

شایان ذکر است آقای دکتر سیمبر دارای مدرک دکتری از دانشگاه سیدنی استرالیا و دانشیار گروه علوم سیاسی می باشد . این عضو هیأت علمی دانشگاه تا کنون 11 عنوان کتاب ترجمه و تألیف داشته و بیش از 40 عنوان مقاله در نشریات و همایش مختلف ارائه نموده است .  دکتر سیمبر دارای سوابق مدیریتی در دانشگاه و استان بوده که ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت ، مدیریت گروه علوم سیاسی و مشاور معاونت آموزشی وزارت علوم در امور بین الملل از جمله این فعالیت های اجرایی می باشد .